شناسه : 8935
جمعه, 01/26/2018 - 12:22
نویسنده : admintehran
سردار یزدی:

دشمن از مقابله با ایران درمانده شده است.

مراسم گرامیداشت نابغه دوران مقدس شهید حسن باقری شامگاه (سه شنبه۲۶دی) به همت سازمان بسیج حقوق دانان تهران بزرگ در کانون سردفتران و دفتریاران با میزبانی بسیج سردفتران و دفتریاران برگزار شد.

مراسم گرامیداشت نابغه دوران مقدس شهید حسن باقری شامگاه (سه شنبه۲۶دی) در کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان تهران بزرگ ؛ مراسم گرامیداشت نابغه دوران مقدس شهید حسن باقری شامگاه (سه شنبه26دی) در کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) گفت: امروز قابل مشاهده است که دشمن چگونه از مقابله با ایران خسته و درمانده شده است.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شامگاه ( سه شنبه 26 دی ماه)  در مراسم گرامیداشت نابغه دفاع مقدس شهید حسن باقری گفت: حضرت امام (ره) اقدامی کرد که الهامی بزرگ در روح فرزندان انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: یکی از این افراد که از آبشخور فکری  امام خمینی (ره) بیرون آمد، شهید غلامحسین افشردی ( حسن باقری) بود.

فرمانده سپاه محمد رسول الله عنوان کرد: شهید باقری درک کرده بود که نظام جمهوری اسلامی به چه افراد و کارهایی نیاز دارد.

سردار یزدی تصریح کرد: شهید باقری نظامی و حقوقدان و خبرنگار نبود بلکه زاییده انقلاب اسلامی بود و همه این خصوصیات را با هم داشتند و می خواست بزرگی را برای مردم به ارمغان بیاورد و مقابل  دشمن ایستادگی کند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) با بیان اینکه نظام اسلامی با کسی سر جنگ نداشت، ادامه داد: سلاح و هواپیماهای آمریکایی مانند اف 16 و آواکس که در دوران طاغوت خریداری شده بود، همگی را بازگرداندیم و پول آن را نیز به ما بازنگرداندند لذا جنگ به ما تحمیل شد و فرزندان انقلاب برای دفاع وارد شدند.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد هستیم که دشمن در آب های خلیج فارس حضور دارد و به ما نمی تواند چپ نگاه کند، ادامه داد: دشمنان در یمن، سوریه و افغانستان جنایت های بی شماری مرتکب می شوند اما نمی توانند به نظام و مردم ما آسیبی وارد کنند  و این به خاطر نگاه‌هایی هست که شهید باقری ها با آن بزرگ شدند و امروز نیز در مردم ما وجود دارد.

سردار یزدی خاطر نشان کرد: صدام را 36 کشور حمایت تسلیحاتی و مالی کردند همچنین 9 کشور نیروی نظامی به صدام می داد تا جمهوری اسلامی را به زانو در بیاورد اما امام جوانان ما را که نظامی نبودند برای دفاع از کشور آماده کرد.

فرمانده سپاه محمد رسوال الله(ص) افزود: امروز قابل مشاهده است که دشمن چگونه از مقابله با جمهوری اسلامی خسته و درمانده شده است که اصلی ترین علت آن داشتن افرادی مانند شهید حسن باقری و حسن طهرانی مقدم است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نگاه افرادی مانند این شهیدان، امروز کشور ما را بزرگ کرده و مفتخریم که حتی یک قطعه از کشور در 40 سال گذشته جدا نشده است.

در این مراسم سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده کل قوا، عباسعلی کدخدایی سخنگویی شورای نگهبان، سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و جمعی کثیری از حقوق دانان , وکلا , قضات و سردفترداران و دفتر یاران بسیجی حضور داشتند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید