مسئول کانون بسیج حقوق دانان زاهدان در یادداشتی عنوان کرد:

حقوق بشر و حفظ کرامت انسانی یکی از دغدغه های جوامع

سید محمد هاشمی در یادداشتی با عنوان حقوق بشر و حفظ کرامت انسانی بیان کرد:

حقوق بشر و کرامت انسانی از مباحث اساسی و مورد تأمل در هر جامعه ای است و امام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانات مختلف خود دیدگاه خود را نسبت به این امر مهم آشکار ساخته اند و بیان نمودند : حقوق بشر در سایه عدل اسلامی و احکام اسلامی تحقق پیدا می کند و در دستگاه قضائی حقوق بشر باید هوشیارانه، نه با معیار و ضابطه های دروغینی که امروز غرب  ارائه می کند بلکه با معیارهای اسلام مورد دقت تمام قرار گیرد، طرح مسئله حقوق بشر از جانب غربی ها و به خصوص آمریکا وسیله ای برای فریب مردم است آمریکا از این وسیله برای فریب افکار عمومی استفاده می کند تا کشورهای مختلف را تحت تأثیر قرار داده و رفتار ضد حقوق بشری خود را توجیه کند و آمریکا بزرگترین عامل فجایع غیر انسانی و بشری در جوامع اسلامی و خصوصاً فلسطین می باشد.

حقوق بشر و حفظ از کرامت انسانی یکی از مهمترین دغدغه های جوامع دیروز و امروز بوده است و در واقع وجود کشتارهای جمعی و تبعیضات نژادی، فقر و .. نشان دهنده این است که جوامع همواره در معرض نقض اساسی حقوق بشر قرار دارند.

انشاالله ما حقوق دانان بسیجی هوشیارانه و با پشتکار موارد نقض حقوق بشر اسلامی در جوامع غربی را  آَشکار ساخته واز حق مظلومان جهان اسلام دفاع می کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.